Ďakujeme Vám, že sa staráte

Na konci dňa, keď myslíme na našich blízkych, vieme, že práve oni sú dôvodom väčšiny rozhodnutí, ktoré robíme. Práve kvôli nim sa staráme.

Počas roka niektoré veci nestihneme vysloviť. Chuť povedať druhému ďakujem alebo mám Ťa rád často objavujeme pri špeciálnych príležitostiach. Jedna z nich nás už o chvíľu čaká.

Vaše ďakujem sme zabalili do srdečného certifikátu s milým prekvapením, ktoré môžete získať a potešiť ním svojich blízkych. Vaša predvianočná podpora tak poteší dvakrát.

Veľmi si vážime, že Vám nie je ľahostajné, čo sa deje v meste, kde žijete a v krajine, kde ste sa narodili. Spoločne sa nám preto aj tento rok podarilo veľa dobrého:

  • Víťazne sme dotiahli do konca spor Bielej vrany Ľubice Lapinovej
  • Pripravili sme odborné opatrenia pre zvýšenie dôveryhodnosti v prokuratúre a rokovali o nich s Generálnou prokuratúrou aj Radou prokurátorov
  • Prispeli sme ku kvalitnejšiemu vypočutiu a výberu kandidátov na ústavných sudcov
  • Okrem prebiehajúcich veľkých káuz, sme formou konzultácií pomohli viac ako 80 jednotlivcom a organizáciám, ktoré obhajujú verejný záujem
  • Spoluzaložili sme Hlas – platformu občianskych organizácií, ktorá má momentálne 38 členov

Navzájom nás s Vami spája viera, že pravidlá a zákony majú platiť pre všetkých rovnako. A kúsok po kúsku sa nám spoločne darí meniť veci k lepšiemu.

 

Ďakujeme Vám, že sa staráte.

 

Tím VIA IURIS

Share This